Он-лайн адвокат

Он-лайн адвокат

В сучастному світі ми звикли вирішувати свої питання та проблеми, не виходячі із дому. Це зручно, швидко та як виявляється дешевше. Допомога в цьому від нашого адвокатського бюро нова послуга он-лайн адвокат. Он-лайн адвокат надасть консультацію, складе позовну заяву або заяву про встановлення факту та інші. На додаток ви можете отримати  документи і в паперовому вигляді або замовити послугу одразу направити необхідну Вам заяву до суду або іншого органу, підриємства або установи.        

Он-лайн адвокат- консультація:

Ви можете отримати усну консультацію телефоном +380681119811 або направити запитання на електронну пошту advokat@eml.cc  з наступним направленням Вам письмового посилання на відповідні норми закону (вартість послуги 300 грн.)

Он-лайн адвокат — адвокатський запит:

підготування адвокатського запиту на Ваше замовлення в порядку передбаченному ст.20-24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність». Адвокатський запит підписується адвокатом з використанням електронного цифрового підпису та направляться єлектронною поштою до відповідного органу. Відповідь на адвокатський запит зазвичай надходить в термін передбачений законодавством — 5 днів. При отримання відповіді адвокатом вона невідкладно надсилається замовнику. Ми не просто чекаємо відповіді а також і відслідковуємо додержання строків її надання. (вартість послуги 500 грн.) 

Он-лайн адвокат — позов до суду:

підготування позовної заяви на Ваше замовлення. Багато питань в суді вирішується шляхом подання позовних заяв (наприклад розірвання шлюбу), та заяв в порядку окремого провадження про встановлення фактів (наприклад факту народження дитини на непідконтрольній території). Також існує спрощений порядок стагнення аліментів. Не завжди вирішення таких питань потребує відвідування офісу адвоката. На Ваше замовлення ми підготуємо і направимо Вам текст необхіної позовної заяви, заяви, скарги. Також можливо підготування та підписання адвокатом від Вашего імені  всього пакету документів та направлення його до відповідного суду. Рух своєї справи ви зможете відслідковувати на сайті відповідного суду (вартість послуги в залежності від питання  від 500 до 1500 грн.)

Попередні уточнюючі питання ви можете безкоштовно з’ясувати за телефоном +380681119811 або електронной поштою за адресою advokat@eml.cc або

    Введите Ваш номер телефона и я перезвоню